Čierny televízny stolík Teulat Arista Teulat

Čierny televízny stolík Teulat Arista

Cena:
374.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Čierny televízny stolík Teulat Arista originálne od labelu Teulat - tento artikel je v túto chvíľu v hustej akciu za 374.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8435178313409
Do obchodu

Popis

Teulat

Produkt osvedčený zákazníkmi, Čierny televízny stolík Teulat Arista od kvalitnej značky Teulat - tento hit môžete zohnať s úžasnou cenovkou 374.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom vašej obývačky.

My už sa zamilovali! Získá si televízny stolík i vaše srdce? ♥

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Čierny televízny stolík Teulat Arista

  • Název: Čierny televízny stolík Teulat Arista
  • Cena: 374.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329342
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny televízny stolík Teulat Arista Teulat

Čierny televízny stolík Teulat Arista

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky