Čierny TV stolík TemaHome Albi TemaHome

Čierny TV stolík TemaHome Albi

Cena:
472.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Čierny TV stolík TemaHome Albi čo odoberáme od výrobcu TemaHome - tento tovar si môžete objednať v akcii za 472.00 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 5603449639791
Do obchodu

Popis

TemaHome

V akcii je Čierny TV stolík TemaHome Albi s osvedčenou značkou TemaHome - tento produkt ponúkame s úžasnou cenovkou 472.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Originálny, funkčný a štýlový. To je nábytok od TemaHome. Doplní váš interiér praktickým kúskom, ktorý potrebujete a vnesie do vášho domova niečo neopísateľne krásne a útulné.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej, jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.

Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako je napríklad Fernando Brizio či Filipe Alarcão.

Parametry produktu Čierny TV stolík TemaHome Albi

  • Název: Čierny TV stolík TemaHome Albi
  • Cena: 472.00 EUR
  • Výrobce: TemaHome
  • Kód zboží: 1333000
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny TV stolík TemaHome Albi TemaHome

Čierny TV stolík TemaHome Albi

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky