Čierny záhradný puf Hartman Alex Hartman

Čierny záhradný puf Hartman Alex

Cena:
178.00 €

Prvotriedný Čierny záhradný puf Hartman Alex s pečaťou kvality Hartman - tento produkt posielame výhodne za 178.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8711268544008
Do obchodu

Popis

Hartman

Exkluzívny Čierny záhradný puf Hartman Alex čo berieme od značky Hartman - tento hit zaobstaráte takmer zadarmo za 178.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Každá vonkajšia slávnosť alebo záhrada musí mať tie správne doplnky k záhradnému nábytku. Chýba vám niečo, čo rozbije nevšednosť a fádnosť vašej záhrady? Značka Hartman je tou pravou voľbou.

Vonkajšia stolička z kolekcie Alex ponúka veľa možností. Môžete ju využiť ako odkladaciu plochu, zároveň sa môže použiť ako obľúbený vonkajší puf alebo poslúži aj ako praktická podnožka. Má odolný poťah, ktorý je odolný voči nepriaznivému počasiu, a ľahkú údržbu.

Puf je potiahnutý odolnou textíliou Sunbrella®, ktorá je pevná, vodeodolná, ľahko sa čistí a je imúnna voči vyblednutiu na slnku. Je tiež recyklovateľná a vyrobená s ohľadom na životné prostredie.

O jej vlastnostiach sa môžete presvedčiť na vlastné oči:

Parametry produktu Čierny záhradný puf Hartman Alex

  • Název: Čierny záhradný puf Hartman Alex
  • Cena: 178.00 EUR
  • Výrobce: Hartman
  • Kód zboží: 1208396
Pozrite si všetky produkty značky
Čierny záhradný puf Hartman Alex Hartman

Čierny záhradný puf Hartman Alex

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky