Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt

Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt, veľ. M

Cena:
15.59 €

Unikátny Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt, veľ. M od KLOKART - tento produkt posielame vo výhodnej akcii za 15.59 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLOKART

Veľmi žiadaný produkt, Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt, veľ. M od značky KLOKART - tento hit ľahko nájdete pri časovo obmedzenej akcii za 15.59 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kolekcia Transport je tvorená pre všetky neposedné duše, ktoré si potrpia na pohodlie a kvalitu. Urobí tento kúsok radosť práve vám? ♥

O projekte KlokArt
KlokArt je projekt, ktorý vďaka pomoci od mnohých dobrovoľníkov prispieva na prevádzku centier Klokánek. Je to fond ohrozených detí, ktorý poskytuje starostlivosť a rodinný model deťom, ktoré vyžadujú okamžitú pomoc, sú zanedbávané, týrané alebo sociálne vylúčené.

S KlokArt spolupracujú známe osobnosti a talentovaní výtvarníci, ktorí každých pár mesiacov tvoria originálne kolekcie oblečenia a ďalších doplnkov. Radosť je tak garantovaná dvakrát. Vy získate jedinečný dizajnový kúsok, a navyše podáte pomocnú ruku deťom v Klokaních domovoch, na ktorých zabezpečenie putuje 50 - 80 % z každého zárobku.

O kolekcii Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka
Reportér Janek Rubeš je podľa svojich slov fanúšikom mestskej hromadnej dopravy.

A práve električka, autobus, loď a vlak sa stali hlavnými hviezdami radu Transport, ktorý pozostáva z pohodlných odevov, ktoré skrášľujú hravé ilustrácie od mladého výtvarníka Matěja Janáka.

Parametry produktu Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt, veľ. M

  • Název: Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt, veľ. M
  • Cena: 15.59 EUR
  • Výrobce: KLOKART
  • Kód zboží: 1057886
Pozrite si všetky produkty značky
Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt

Dámske biele tielko z bio bavlny s motívom Transport od Janka Rubeša & Matěja Janáka pre KlokArt, veľ. M

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky