Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt

Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt, veľ. L

Cena:
22.99 €

V akcii je Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt, veľ. L od popredného výrobcu KLOKART - tento hit zoženiete takmer zadarmo za 22.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLOKART

Produkt osvedčený zákazníkmi, Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt, veľ. L od firmy KLOKART - tento tovar si môžete nechať poslať za mimoriadne nízku cenu 22.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Radosť na pohľad aj na dotyk - práve taký je tento kúsok, ktorý je tvorený tak, aby pre vás bolo jeho kúpenie skutočným pohladením pre dušu. ♥

O projekte KlokArt
KlokArt je projekt, ktorý vďaka pomoci od mnohých dobrovoľníkov prispieva na prevádzku centier Klokánek. Je to fond ohrozených detí, ktorý poskytuje starostlivosť a rodinný model deťom, ktoré vyžadujú okamžitú pomoc, sú zanedbávané, týrané alebo sociálne vylúčené.

S KlokArt spolupracujú známe osobnosti a talentovaní výtvarníci, ktorí každých pár mesiacov tvoria originálne kolekcie oblečenia a ďalších doplnkov. Radosť je tak garantovaná dvakrát. Vy získate jedinečný dizajnový kúsok, a navyše podáte pomocnú ruku deťom v Klokaních domovoch, na ktorých zabezpečenie putuje 50 - 80 % z každého zárobku.

O kolekcii Spolu od Lény Brauner & IM Cyber​
Ústredným motívom kolekcie Spolu vychádzajúcej zo spolupráce výtvarníčky Lény Brauner a DJ-ky IM Cyber ​​je okrídlená mora.

Tá by mala podľa týchto dvoch nadaných žien prinášať deťom krásne sny. Na ne ich naladí aj čarovný soundtrack, ktorý si bude môcť stiahnuť každý, kto si oblečenie z ich dielne objedná.

Parametry produktu Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt, veľ. L

  • Název: Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt, veľ. L
  • Cena: 22.99 EUR
  • Výrobce: KLOKART
  • Kód zboží: 1057868
Pozrite si všetky produkty značky
Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt

Dámske biele tričko s motívom Spolu od Lény Brauner & IM Cyber pre KlokArt, veľ. L

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky