Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold

Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold, ⌀ 26 mm

Cena:
99.39 €

V zľave je Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold, ⌀ 26 mm od kvalitného výrobcu Daniel Wellington - tento tovar si môžete zakúpiť extra výhodne za 99.39 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 7350068241116
Do obchodu

Popis

Daniel Wellington

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold, ⌀ 26 mm od obľúbenej značky Daniel Wellington - tento produkt objednáte s výnimočnou zľavou za 99.39 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Hodinky Daniel Wellington rozprávajú príbeh, ktorý napísal sám život, a ich názov sa nezrodil len tak náhodou. Ich tvorca Filip Tysader ich pomenoval po starom priateľovi, ktorého elegancia aj vycibrený štýl premietnutý do krásnych hodiniek na starom remienku ho okúzlili. Asi vás preto neprekvapí, že ten priateľ nebol nikto iný než samotný Daniel Wellington. Hodinky sú tak výrazom úcty k jeho osobnosti aj nefalšovanému džentlmenstvu.

Rafinovanosť, tvarová dokonalosť a čistý minimalizmus v kombinácii s farebnými remienkami sú ohromujúce. Vzhľad remienku je inšpirovaný starými nylónovými pásikmi, aké nosili britskí námorníci na svojich uniformách, a kombinácia jeho farebných vzorov s čistotou línií na ciferníku robí hodinky ojedinelými v každom smere. Vnútri tiká tichý a veľmi presný strojček Quartz.

Samotný vzhľad hodiniek je inšpirovaný životným štýlom zvaným "preppy". Ten vznikol už v 50. rokoch minulého storočia v Amerike a dnes zažíva opätovné znovuzrodenie. Jeho výraznými vyznávačmi boli aj John a Jackie Kennedy.

Parametry produktu Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold, ⌀ 26 mm

  • Název: Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold, ⌀ 26 mm
  • Cena: 99.39 EUR
  • Výrobce: Daniel Wellington
  • Kód zboží: 902776
Pozrite si všetky produkty značky
Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold

Dámske hodinky s ciferníkom růžovozlatej farby Daniel Wellington Oxford Gold, ⌀ 26 mm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky