Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes

Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes, ⌀ 34 mm

Cena:
154.19 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes, ⌀ 34 mm s trendy značkou Daniel Wellington - tento artikel neprepásnite v akcii za 154.19 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 7350068241789
Do obchodu

Popis

Daniel Wellington

Toto si zamilujete: Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes, ⌀ 34 mm od producenta Daniel Wellington - tento artikel je tu pre vás za výhodnú cenu 154.19 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Hodinky Daniel Wellington rozprávajú príbeh, ktorý napísal sám život, a ich názov sa nezrodil len tak náhodou. Ich tvorca Filip Tysader ich pomenoval po starom priateľovi, ktorého elegancia aj vycibrený štýl premietnutý do krásnych hodiniek na starom remienku ho okúzlili. Asi vás preto neprekvapí, že ten priateľ nebol nikto iný než samotný Daniel Wellington. Hodinky sú tak výrazom úcty k jeho osobnosti aj nefalšovanému džentlmenstvu.

Rafinovanosť, tvarová dokonalosť a čistý minimalizmus v kombinácii s farebnými remienkami sú ohromujúce. Vzhľad remienku je inšpirovaný starými nylónovými pásikmi, aké nosili britskí námorníci na svojich uniformách, a kombinácia jeho farebných vzorov s čistotou línií na ciferníku robí hodinky ojedinelými v každom smere. Vnútri tiká tichý a veľmi presný strojček Quartz.

Samotný vzhľad hodiniek je inšpirovaný životným štýlom zvaným "preppy". Ten vznikol už v 50. rokoch minulého storočia v Amerike a dnes zažíva opätovné znovuzrodenie. Jeho výraznými vyznávačmi boli aj John a Jackie Kennedy.

Parametry produktu Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes, ⌀ 34 mm

  • Název: Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes, ⌀ 34 mm
  • Cena: 154.19 EUR
  • Výrobce: Daniel Wellington
  • Kód zboží: 902788
Pozrite si všetky produkty značky
Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes

Dámske hodinky s koženým remienkom a ciferníkom ružovozlatej farby Daniel Wellington St Mawes, ⌀ 34 mm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky