Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York

Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York, ⌀ 28 mm

Cena:
87.00 €

Dnes sme vybrali: Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York, ⌀ 28 mm od spoločnosti Daniel Wellington - tento artikel neprepásnite v časovej obmedzenej zľave za 87.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 7350068246920
Do obchodu

Popis

Daniel Wellington

Poctivý výrobok, Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York, ⌀ 28 mm čo nám vyrába Daniel Wellington - tento hit môžete zaobstarať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 87.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Hodinky Daniel Wellington rozprávajú príbeh, ktorý napísal sám život, a ich názov sa nezrodil len tak náhodou. Ich tvorca Filip Tysader ich pomenoval po starom priateľovi, ktorého elegancia aj vycibrený štýl premietnutý do krásnych hodiniek na starom remienku ho okúzlili. Asi vás preto neprekvapí, že ten priateľ nebol nikto iný než samotný Daniel Wellington. Hodinky sú tak výrazom úcty k jeho osobnosti aj nefalšovanému džentlmenstvu.

Rafinovanosť, tvarová dokonalosť a čistý minimalizmus v kombinácii s farebnými remienkami sú ohromujúce. Vzhľad remienku je inšpirovaný starými nylónovými pásikmi, aké nosili britskí námorníci na svojich uniformách, a kombinácia jeho farebných vzorov s čistotou línií na ciferníku robí hodinky ojedinelými v každom smere. Vnútri tiká tichý a veľmi presný strojček Quartz.

Samotný vzhľad hodiniek je inšpirovaný životným štýlom zvaným "preppy". Ten vznikol už v 50. rokoch minulého storočia v Amerike a dnes zažíva opätovné znovuzrodenie. Jeho výraznými vyznávačmi boli aj John a Jackie Kennedy.

Parametry produktu Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York, ⌀ 28 mm

  • Název: Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York, ⌀ 28 mm
  • Cena: 87.00 EUR
  • Výrobce: Daniel Wellington
  • Kód zboží: 1097978
Pozrite si všetky produkty značky
Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York

Dámske hodinky s koženým remienkom Daniel Wellington Petite York, ⌀ 28 mm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky