Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5 Guess

Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5

Cena:
125.00 €

Exkluzívny Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5 od obľúbenej spoločnosti Guess - tento artikel čaká na vás za bombastickú cenu 125.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Guess

Trendy Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5 čo odoberáme od výrobcu Guess - tento produkt objednáte po zlacnenie za 125.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Nevšedná kombinácia materiálov, štipka odvážnej extravagancie a luxusný vzhľad. To sú synonymá pre dámske hodinky Guess. Tak si urobte radosť a ozdobte svoje zápästie šperkom, ktorý z každého outfitu urobí niečo špeciálne.

O značke Guess:

Jedna z najväčších módnych ikonických značiek pôsobí po celom svete už od roku 1981. Založili ju bratia Marcianovi v slnečnej Kalifornii a preslávili ich kultové čiernobiele reklamy aj spolupráca so svetovými topmodelkami. Od navrhovania džínsov sa značka dostala ku kabelkám, hodinkám, obuvi, šperkom i parfumom. Špecifický imidž tejto značky sa zameriava na všetkých vyznávačov výraznej módy.

Parametry produktu Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5

  • Název: Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5
  • Cena: 125.00 EUR
  • Výrobce: Guess
  • Kód zboží: 1267006
Pozrite si všetky produkty značky
Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5 Guess

Dámske hodinky s ružovým silikónovým remienkom Guess W1160L5

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky