Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star Nørdifra

Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star

Cena:
23.00 €

Exkluzívny Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star čo berieme od značky Nørdifra - tento hit ľahko nájdete za skvelú cenu 23.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5905461900102
Do obchodu

Popis

Nørdifra

Príjemné pocity nadväzujúci Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star od popredného výrobcu Nørdifra - tento artikel objednávajte s VIP zľavou pre každého za 23.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Môj dom, môj hrad. Tak znie jedno z hesiel poľskej značky Nørdifra a my ho rozhodne zdieľame. Vybavte si domov presne podľa vlastného vkusu a chuti.

O značke
Značka Nørdifra síce pochádza z Poľska, ale pri výrobe svojich výrobkov sa inšpiruje škandinávskym dizajnom a spôsobom myslenia. Nørdifra s trochou vtipu tvrdí, že je značkou pre introvertov. Uvedomuje si totiž, ako dôležité je sa v dnešnom svete zastaviť a občas myslieť tiež trochu na seba a na prostredie, v ktorom žijeme. Cieľom značky je, aby si každý mohol zo svojho domova urobiť perfektné miesto, v ktorom sa bude cítiť dobre.

Nørdifra využíva na výrobu svojho nábytku výhradne certifikované alebo recyklované drevo, ktorého získanie je šetrné k prírode. V tomto prípade ide o drevo z buka, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie druhy dreva vôbec. Okrem krásnej svetlej farby sa ľahko opracováva, dobre drží spoje a je dostatočne odolné.

Parametry produktu Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star

  • Název: Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star
  • Cena: 23.00 EUR
  • Výrobce: Nørdifra
  • Kód zboží: 1292964
Pozrite si všetky produkty značky
Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star Nørdifra

Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Star

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky