Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas

Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas, výška 75,5 cm

Cena:
74.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas, výška 75,5 cm od výrobcu Nørdifra - tento artikel musíte mať v bombastické akcii za 74.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5905461900003
Do obchodu

Popis

Nørdifra

Produkt osvedčený zákazníkmi, Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas, výška 75,5 cm od kvalitnej značky Nørdifra - tento tovar zakúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 74.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Môj dom, môj hrad. Tak znie jedno z hesiel poľskej značky Nørdifra a my ho rozhodne zdieľame. Vybavte si domov presne podľa vlastného vkusu a chuti.

O značke
Značka Nørdifra síce pochádza z Poľska, ale pri výrobe svojich výrobkov sa inšpiruje škandinávskym dizajnom a spôsobom myslenia. Nørdifra s trochou vtipu tvrdí, že je značkou pre introvertov. Uvedomuje si totiž, ako dôležité je sa v dnešnom svete zastaviť a občas myslieť tiež trochu na seba a na prostredie, v ktorom žijeme. Cieľom značky je, aby si každý mohol zo svojho domova urobiť perfektné miesto, v ktorom sa bude cítiť dobre.

Nørdifra využíva na výrobu svojho nábytku výhradne certifikované alebo recyklované drevo, ktorého získanie je šetrné k prírode. V tomto prípade ide o drevo z buka, ktoré patrí medzi najobľúbenejšie druhy dreva vôbec. Okrem krásnej svetlej farby sa ľahko opracováva, dobre drží spoje a je dostatočne odolné.

Parametry produktu Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas, výška 75,5 cm

  • Název: Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas, výška 75,5 cm
  • Cena: 74.00 EUR
  • Výrobce: Nørdifra
  • Kód zboží: 1292970
Pozrite si všetky produkty značky
Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas

Dekorácia z jelšového dreva Nørdifra Xmas, výška 75,5 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky