Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean A Simple Mess

Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean

Cena:
38.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean čo berieme od značky A Simple Mess - tento tovar si môžete objednať za skvelú cenu 38.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 5722009637487
Do obchodu

Popis

A Simple Mess

Jasný hit, Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean od kvalitnej značky A Simple Mess - tento produkt predávame pri práve prebiehajúcej akcii za 38.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Organické tvary bez akýchkoľvek hrán alebo rohov a krásne nejednoliata farba. To je kolekcia tanierov ako vyšitá pre milovníkov zásad harmonického bývania feng šuej.

A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph.

Názov jej značky v preklade znamená prostý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí.

Jednotlivé kúsky sú ženské, hravé a vkusné, ručne vyrobené bez použitia syntetických materiálov, a hlavne: sú inšpirované krásou bytia.

Parametry produktu Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean

  • Název: Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean
  • Cena: 38.00 EUR
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Kód zboží: 1009456
Pozrite si všetky produkty značky
Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean A Simple Mess

Dekoratívny kameninový tanier A Simple Mess Aegean

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky