Detský nákupný set Bloomingville Shopping Bloomingville

Detský nákupný set Bloomingville Shopping

Cena:
26.00 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Detský nákupný set Bloomingville Shopping od popredného výrobcu Bloomingville - tento produkt objednáte vo zľavové akciu za 26.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5711173201105
Do obchodu

Popis

Bloomingville

V akcii je Detský nákupný set Bloomingville Shopping s akostnou značkou Bloomingville - tento artikel je v túto chvíľu vo výpredajové akciu za 26.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Urobte si radosť.

Recept na dokonalú detskú izbičku?

Pristupujte k jej zariaďovaniu s rovnakou hravosťou ako deti. S tým vám s radosťou pomôže značka Bloomingville. ♥ Veď hračiek a dekorácií s nežnými motívmi nie je nikdy dosť.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach.

Parametry produktu Detský nákupný set Bloomingville Shopping

  • Název: Detský nákupný set Bloomingville Shopping
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • Kód zboží: 1259402
Pozrite si všetky produkty značky
Detský nákupný set Bloomingville Shopping Bloomingville

Detský nákupný set Bloomingville Shopping

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky