Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion

Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion, 33 x 28 cm

Cena:
19.90 €

V zľave je Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion, 33 x 28 cm čo odoberáme od výrobcu Apolena - tento artikel je v túto chvíľu po zľave za 19.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Apolena

Jedinečná ponuka, Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion, 33 x 28 cm od známej značky Apolena - tento hit môžete získať s extra zľavou za 19.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Vy tak neplatíte nič naviac!

Toto nie je len tak obyčajný vankúšik. Ide aj o obľúbenú hračku a ochranca pokojného snívania našich milovaných zlatíčok. Uvidíte sami, ako sa im radosťou rozžiaria očká pri pohľade na hravý motív tohto kúsku.

Veselé farby a motív sú skvelou kombináciou pre precvičovanie detskej fantázie a vnímanie okolitého sveta. Urobme im ho teda čo najkrajší ♥

Vankúšik môžete prať ručne ale aj v práčke na jemný režim, len sa vyhnite sušeniu v sušičke. Zaistíte tak dlhšiu životnosť a stálosť farieb potlače.

Parametry produktu Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion, 33 x 28 cm

  • Název: Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion, 33 x 28 cm
  • Cena: 19.90 EUR
  • Výrobce: Apolena
  • Kód zboží: 1285068
Pozrite si všetky produkty značky
Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion

Detský vankúšik s prímesou bavlny Apolena Pillow Toy Lion, 33 x 28 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky