Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette

Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette, 750 ml

Cena:
8.99 €

Radosť prinášajúci Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette, 750 ml od značky Snips - tento hit získate s extra zľavou za 8.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8001136007040
Do obchodu

Popis

Snips

Veľmi obľúbený produkt Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette, 750 ml populárneho výrobcu Snips - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra výhodne za 8.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Varenie vaječných pokrmov bude s dózou Snips viac než jednoduché! Je totiž určená na varenie výbornej omelety, ale aj obľúbených stratených vajec.

OMELETA
Máte radšej omeletu s čerstvými paradajkami, farebnou paprikou či nastrúhaným syrom? S touto dózou si môžete pripraviť svoj obľúbený variant počas chvíle! Do spodnej časti stačí rozbiť 2 - 3 vajcia, pridať obľúbené suroviny a vyšľahať vidličkou. Dózu následne uzavrite viečkom a dajte variť do mikrovlnky. Za niekoľko minút ucítite lahodnú vôňu vašej obľúbenej omelety.

STRATENÉ VAJCE
Do spodnej časti nádoby nalejte 0,1 - 0,2 cl vody. Do nej vložte bielu vyberateľnú časť a do každého zásobníka rozbite jedno vajce. Uzavrite veko a vložte do mikrovlnnej rúry. Po niekoľkých minútach, takmer bez práce, servírujte lahodné raňajky.

UPOZORNENIE
Ohrev každej mikrovlnnej rúry je individuálny, a preto je potrebné na začiatku ustrážiť potrebnú dobu varenia.

Parametry produktu Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette, 750 ml

  • Název: Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette, 750 ml
  • Cena: 8.99 EUR
  • Výrobce: Snips
  • Kód zboží: 1020738
Pozrite si všetky produkty značky
Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette

Dóza na varenie vajec v mikrovlnke Snips Poacher & Omelette, 750 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky