Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo Hübsch

Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo

Cena:
574.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo čo odoberáme od výrobcu Hübsch - tento hit zoženiete za takmer veľkoobchodnú cenu 574.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5712772066553
Do obchodu

Popis

Hübsch

Jasný hit, Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo s preslávenou značkou Hübsch - tento produkt obchodujeme s extra zľavou za 574.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

S komodami to dánska značka Hübsch skrátka vie. Či už do spálne, kuchyne, alebo obývačky, tento kúsok narobí parádu všade. Okrem estetického dizajnu však ponúka aj praktické funkcie, ktoré využijete s radosťou.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo

  • Název: Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo
  • Cena: 574.00 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • Kód zboží: 1259740
Pozrite si všetky produkty značky
Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo Hübsch

Drevená komoda Hübsch Dresser Parejo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky