Fialová miska na mydlo Zone Nova One Zone

Fialová miska na mydlo Zone Nova One

Cena:
16.00 €

Hit poslednej doby, Fialová miska na mydlo Zone Nova One od originálneho výrobcu Zone - tento hit môžete zaobstarať po zľave za 16.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5708760647347
Do obchodu

Popis

Zone

V zľave je Fialová miska na mydlo Zone Nova One pochádzajúce od značky Zone - tento produkt predávame pri práve prebiehajúcej akcii za 16.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Toto nie je len obyčajné mydlo. Tento kúsok má za sebou totiž viac než len zaujímavý príbeh!

História značky Victor Vaissier sa začala písať už roku 1889 v Paríži. Ich parfumom a mydlám vtedy prepadol aj belgický kráľ Leopold II. alebo ruský cár Alexander III. Pretože ale Monsieur Vaissier nemal žiadnych potomkov, značka po jeho smrti upadla do zabudnutia.

Za znovuoživením značky stála vlastne úplná náhoda. Súčasný riaditeľ Pål Hodann totiž na parížskom blšom trhu objavil starú etiketu od mydla, začal pátrať po jej histórii, a nakoniec sa tejto legendárnej značke rozhodol znovu vdýchnuť život. A tak vznikla firma Victor Vaissier, ako ju poznáme dnes. Stále s dôrazem na exkluzivitu, ktorá si môže podať ruku s kráľovskou kvalitou z dôb minulých, a podľa pôvodných receptúr z roku 1889.

Všetky výrobky Victor Vaissier sú vyrábané v Európe a ich vôňa sa dnes linie po tých najprestížnejších hoteloch a reštauráciách po celom svete. Ak si chcete aj vy pričuchnúť k podmanivému luxusu, rozhodne neváhajte a nechajte sa očariť tiež. ♥

Parametry produktu Fialová miska na mydlo Zone Nova One

  • Název: Fialová miska na mydlo Zone Nova One
  • Cena: 16.00 EUR
  • Výrobce: Zone
  • Kód zboží: 895198
Pozrite si všetky produkty značky
Fialová miska na mydlo Zone Nova One Zone

Fialová miska na mydlo Zone Nova One

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky