Fialová podnožka Softnord Cadillo Softnord

Fialová podnožka Softnord Cadillo

Cena:
174.00 €

Prvotriedný Fialová podnožka Softnord Cadillo od kvalitného výrobcu Softnord - tento hit môžete zohnať za takmer veľkoobchodnú cenu 174.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Softnord

Trhom osvedčený produkt, Fialová podnožka Softnord Cadillo s pečaťou kvality Softnord - tento hit nájdete s neuveriteľnou zľavou za 174.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Oprite si nohy a doprajte si chvíle plné relaxácie. Elegantná podnožka môže byť tiež doplňujúcim posedením, keď sa vo vašej obývacej izbe zíde veľká spoločnosť.

O ZNAČKE
Značka Softnord pochádza zo srdca Pobaltia - Litvy, kde už od roku 1992 vyrába pohovky a kreslá inšpirované severským štýlom bývania. Značka kladie dôraz nielen na krásu, ale predovšetkým kvalitu aj životné prostredie. Je hrdým držiteľom niekoľkých certifikátov vrátane FSC, ktorý je zárukou, že drevo pochádza z ekologických podmienok.

Už vďaka množstvu lesov je Litva na trhu s nábytkom veľkým hráčom. Prináša totiž naozajstnú kvalitu za rozumnú cenu a navrch si berie to najlepšie zo severského dizajnu, ku ktorému má (nielen) geograficky veľmi blízko. ♥

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Fialová podnožka Softnord Cadillo

  • Název: Fialová podnožka Softnord Cadillo
  • Cena: 174.00 EUR
  • Výrobce: Softnord
  • Kód zboží: 1298498
Pozrite si všetky produkty značky
Fialová podnožka Softnord Cadillo Softnord

Fialová podnožka Softnord Cadillo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky