Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity Windsor & Co Sofas

Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

Cena:
2971.90 €

Dnes sme vybrali: Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity populárneho výrobcu Windsor & Co Sofas - tento tovar zakúpite za skvelú cenu 2971.90 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 5907678509321
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Prestížny Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity originálne od labelu Windsor & Co Sofas - tento hit zaobstaráte v akcii za 2971.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Predstavte si pohovku, ktorá je doladená do poslednej bodky, zároveň je neopísateľne pohodlná a vysokoodolná, že zvládne aj šantenie malých detí. Značka Windsor & Co Sofas presne vie, aké sú požiadavky jej zákazníkov, a vytvára jedinečné kúsky pre celú rodinu.

Kolekcia Gravity ponúka moderné pohovky a pufy v honosnom a elegantnom dizajne. Bude dominantnou časťou celej vašej obývacej izby, z ktorej nespustíte oči. Poťah pohoviek je z kvalitnej látky, ktorá napodobňuje zamat, takže vás každé usadenie jemne pohladí na tele i duši.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok tej najvyššej kvality. Všetok nábytok vznikol z jednoduchého nápadu, ktorý sa z hlavy návrhárov preniesol na papier a zrealizoval. Každý kúsok vonia originalitou a jedinečnosťou.

Využívajú tie najkvalitnejšie materiály, od masívneho dreva po pevné látky vysokoodolné voči oderu. Tým sa z tohto nábytku stáva poklad, ktorý vám bude robiť radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

  • Název: Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity
  • Cena: 2971.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1299462
Pozrite si všetky produkty značky
Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity Windsor & Co Sofas

Fľaškovozelená trojmiestna pohovka so zamatovým poťahom Windsor & Co Sofas Gravity

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky