Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne

Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne, 700 ml

Cena:
57.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne, 700 ml značky Nordic Ware - tento artikel neprepásnite výhodne za 57.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 11172543486
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Neodoláte: Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne, 700 ml pochádzajúce od značky Nordic Ware - tento produkt máte po jednoduchej objednávke po zľave za 57.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Každá iná, napriek tomu krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú mini bábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma jednoliata, môžete do každej z tvarovaných bábovečiek naliať iné cesto. Výsledkom tak môže byť čokoládová sladkosť pre dcérku, kokosová pre syna, mramorová pre drahú polovičku a tvarohová pre vás. To všetko z jednej rúry.

O formách Nordic Ware:
Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu kľudne až o 15 °C, než je uvedené v receptoch. Pre čo najkvalitnejší výsledok odporúčame piecť hutnejšie cesto (maslové, kysnuté), ktoré dá vyniknúť všetkým detailom formy. Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky. Pre odstránenie odolnejších usadenín cesta použite mäkkú kefku. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje. Odporúčame formu vymazávať rozpusteným maslom a vysypať polohrubou múkou. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu.

Ikonické bábovky Nordic Ware, ktoré dobyli svet
Znie to ako rozprávka alebo Americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami
Nordic Ware.
Firmu založil mladý pár so škandinávskymi koreňmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne. Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárskej súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať zákazníkom formy na pečenie z liateho hliníka, ktoré prežijú generácie a výsledok bude vždy dokonalý

Parametry produktu Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne, 700 ml

  • Název: Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne, 700 ml
  • Cena: 57.99 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 45353
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne

Forma na 6 košíčkov Nordic Ware Mini Marianne, 700 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky