Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix

Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix, 800 ml

Cena:
56.00 €

Toto si zamilujete: Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix, 800 ml originálne od labelu Nordic Ware - tento produkt obchodujeme s neuveriteľnou zľavou za 56.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 11172912770
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Špičkový tovar, Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix, 800 ml od popredného výrobcu Nordic Ware - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 56.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. No a to sa jednoducho oplatí.

Každá iná, napriek tomu krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú mini bábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma jednoliata, môžete do každej z tvarovaných bábovečiek naliať iné cesto. Výsledkom tak môže byť čokoládová sladkosť pre dcérku, kokosová pre syna, mramorová pre drahú polovičku a tvarohová pre vás. To všetko z jednej rúry.

O formách Nordic Ware:
Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu kľudne až o 15 °C, než je uvedené v receptoch. Pre čo najkvalitnejší výsledok odporúčame piecť hutnejšie cesto (maslové, kysnuté), ktoré dá vyniknúť všetkým detailom formy. Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky. Pre odstránenie odolnejších usadenín cesta použite mäkkú kefku. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje. Odporúčame formu vymazávať rozpusteným maslom a vysypať polohrubou múkou. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu.

Ikonické bábovky Nordic Ware, ktoré dobyli svet
Znie to ako rozprávka alebo Americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami
Nordic Ware.
Firmu založil mladý pár so škandinávskymi koreňmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne. Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárskej súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať zákazníkom formy na pečenie z liateho hliníka, ktoré prežijú generácie a výsledok bude vždy dokonalý

Parametry produktu Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix, 800 ml

  • Název: Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix, 800 ml
  • Cena: 56.00 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 1130796
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix

Forma na 6 minibáboviek v zlatej farbe Nordic Ware Minimix, 800 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky