Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary

Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary, 2,8 l

Cena:
51.00 €

Toto si zamilujete: Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary, 2,8 l od výrobcu Nordic Ware - tento hit ľahko nájdete s neuveriteľnou zľavou za 51.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 11172501462
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Váš obľúbený tovar, Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary, 2,8 l od obľúbeného výrobcu Nordic Ware - tento tovar si môžete objednať s úžasnou cenovkou 51.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. No a to sa jednoducho oplatí.

Pripravte si poriadne výdatné raňajky a pekne v pokoji si ich vychutnajte. Vďaka originálnej forme si totiž upečiete sladkú lahôdku, ktorá vám dodá nielen kopec energie do nového dňa, ale zároveň vám aj pripomenie, že raňajky sú okamihom, ktorý by sme si mali dopriať každý deň a bez náhlenia.

Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca preto odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 °C oproti teplote uvedenej v receptoch.

Parametry produktu Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary, 2,8 l

  • Název: Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary, 2,8 l
  • Cena: 51.00 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 1307310
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary

Forma na bábovku v medenej farbe Nordic Ware Anniversary, 2,8 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky