Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star

Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star, 2,4 l

Cena:
51.00 €

Tradičný bestseller, Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star, 2,4 l od firmy Nordic Ware - tento produkt doručujeme pri práve prebiehajúcej akcii za 51.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 11172531377
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Vaše možnosti obohacujúce Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star, 2,4 l od originálneho výrobcu Nordic Ware - tento tovar si môžete nechať doručiť vo výhodnej akcii za 51.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Nechajte sa preniesť do detských čias a preneste radosť z pečenia priamo k vášmu stolu. Netradičným prevedením bábovky potešíte nielen svojich najmenších, ale prekvapíte aj svojich hostí. V momente, keď sa do bábovky zahryznú, zistia, že vnútri sa skrýva ta stará dobrá bábovka od babičky. Forma je vyrobená z liateho hliníku, ktorý zabezpečí úerfektné rozloženie tepla. Sám výrobca odporúča teplotu pri príprave znížiť až o 15°C, ako sa uvádza v receptoch.

Parametry produktu Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star, 2,4 l

  • Název: Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star, 2,4 l
  • Cena: 51.00 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 1307312
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star

Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Star, 2,4 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky