Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte

Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte, 1,4 l

Cena:
43.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte, 1,4 l od originálneho výrobcu Nordic Ware - tento artikel objednávajte v akcii za 43.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Značka: 
SKU: 11172835772
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Poctivý výrobok, Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte, 1,4 l od Nordic Ware - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za takmer veľkoobchodnú cenu 43.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Ak túžite po dokonalých tvaroch, originalite a klasická forma vám už nestačí, potom vo svojej kuchyni privítajte formy od americkej značky Nordic Ware.

Každá je iná a napriek tomu perfektná. Vždy sa môžete tešiť na precízne detaily ktoré vie vyčariť táto forma na bábovku. Pristane jej to pri všedných raňajkách, na oslave namiesto tradičnej torty a samozrejme ako zákusok po nedeľnom obede. Kamkoľvek túto bábovku prinesiete vzbudí obdiv a nadšenie, a to nielen svojím vzhľadom.

Máme pre vás jediné varovanie - jedna bábovková forma od Nordic Ware jednoducho nestačí ♥

O formách Nordic Ware:
Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu kľudne až o 15 °C, než je uvedené v receptoch. Pre čo najkvalitnejší výsledok odporúčame piecť hutnejšie cesto (maslové, kysnuté), ktoré dá vyniknúť všetkým detailom formy. Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky. Pre odstránenie odolnejších usadenín cesta použite mäkkú kefku. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje. Odporúčame formu vymazávať rozpusteným maslom a vysypať polohrubou múkou. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu.

Ikonické bábovky Nordic Ware, ktoré dobyli svet
Znie to ako rozprávka alebo Americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami
Nordic Ware.
Firmu založil mladý pár so škandinávskymi koreňmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne. Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárskej súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať zákazníkom formy na pečenie z liateho hliníka, ktoré prežijú generácie a výsledok bude vždy dokonalý

Parametry produktu Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte, 1,4 l

  • Název: Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte, 1,4 l
  • Cena: 43.00 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 1307322
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte

Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Charlotte, 1,4 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky