Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant

Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant, 2,4 l

Cena:
56.79 €

Váš obľúbený produkt, Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant, 2,4 l od Nordic Ware - tento produkt máte na dosah ruky vo zľavové akciu za 56.79 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 11172586773
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Veľmi obľúbený produkt Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant, 2,4 l čo berieme od značky Nordic Ware - tento hit môžete zaobstarať s neuveriteľnou zľavou za 56.79 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Ak túžite po dokonalých tvaroch, originalite a klasická forma vám už nestačí, potom vo svojej kuchyni privítajte formy od americkej značky Nordic Ware.

Každá je iná a napriek tomu perfektná. Vždy sa môžete tešiť na precízne detaily ktoré vie vyčariť táto forma na bábovku Jubilee. Pristane jej to pri všedných raňajkách, na oslave namiesto tradičnej torty a samozrejme ako zákusok po nedeľnom obede. Kamkoľvek túto bábovku prinesiete vzbudí obdiv a nadšenie, a to nielen svojím vzhľadom.

Máme pre vás jediné varovanie - jedna bábovková forma od Nordic Ware jednoducho nestačí ♥

O formách Nordic Ware:
Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu až o 15 °C, než je uvedené v receptoch. Pre čo najkvalitnejší výsledok odporúčame piecť hutnejšie cesto (maslové, kysnuté), ktoré dá vyniknúť všetkým detailom formy. Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky. Pre odstránenie odolnejších usadenín cesta použite mäkkú kefku. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje. Odporúčame formu vymazávať rozpusteným maslom a vysypať polohrubou múkou. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu.

Ikonické bábovky Nordic Ware, ktoré dobyli svet
Znie to ako rozprávka alebo Americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami
Nordic Ware.
Firmu založil mladý pár so škandinávskymi koreňmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne. Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárskej súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať zákazníkom formy na pečenie z liateho hliníka, ktoré prežijú generácie a výsledok bude vždy dokonalý

Parametry produktu Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant, 2,4 l

  • Název: Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant, 2,4 l
  • Cena: 56.79 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 905220
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant

Forma na bábovku v zlatej farbe Nordic Ware Elegant, 2,4 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky