Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage

Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage, 1,4 l

Cena:
52.00 €

V zľave je Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage, 1,4 l od populárnej značky Nordic Ware - tento hit ľahko nájdete s extra zľavou za 52.00 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 11172903778
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage, 1,4 l populárneho výrobcu Nordic Ware - tento tovar si môžete objednať po zlacnenie za 52.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Urobte si radosť.

Ak túžite po dokonalých tvaroch, originalite a klasická forma vám už nestačí, potom vo svojej kuchyni privítajte formy od americkej značky Nordic Ware.

Každá je iná a napriek tomu perfektná. Vždy sa môžete tešiť na precízne detaily ktoré vie vyčariť táto forma na bábovku. Pristane jej to pri všedných raňajkách, na oslave namiesto tradičnej torty a samozrejme ako zákusok po nedeľnom obede. Kamkoľvek túto bábovku prinesiete vzbudí obdiv a nadšenie, a to nielen svojím vzhľadom.

Máme pre vás jediné varovanie - jedna bábovková forma od Nordic Ware jednoducho nestačí ♥

O formách Nordic Ware:
Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu kľudne až o 15 °C, než je uvedené v receptoch. Pre čo najkvalitnejší výsledok odporúčame piecť hutnejšie cesto (maslové, kysnuté), ktoré dá vyniknúť všetkým detailom formy. Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky. Pre odstránenie odolnejších usadenín cesta použite mäkkú kefku. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje. Odporúčame formu vymazávať rozpusteným maslom a vysypať polohrubou múkou. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu.

Ikonické bábovky Nordic Ware, ktoré dobyli svet
Znie to ako rozprávka alebo Americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami
Nordic Ware.
Firmu založil mladý pár so škandinávskymi koreňmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne. Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárskej súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať zákazníkom formy na pečenie z liateho hliníka, ktoré prežijú generácie a výsledok bude vždy dokonalý

Parametry produktu Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage, 1,4 l

  • Název: Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage, 1,4 l
  • Cena: 52.00 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 905210
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage

Forma na chlebíček v striebornej farbe Nordic Ware Heritage, 1,4 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky