Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo

Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml

Cena:
59.19 €

Trendy Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml od populárneho výrobcu Nordic Ware - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za mimoriadne nízku cenu 59.19 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 11172880772
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Nie je prečo váhať, Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml od spoločnosti Nordic Ware - tento produkt dodávame za výhodnú cenu 59.19 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Každá iná, napriek tomu krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú mini bábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma jednoliata, môžete do každej z tvarovaných báboviek naliať iné cesto. Výsledkom tak môže byť čokoládová sladkosť pre dcérku, kokosová pre syna, mramorová pre drahú polovičku a tvarohová pre vás. To všetko z jednej rúry.

Forma je vyrobená z liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 °C, ako sa píše v receptoch.

Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Prílišné namáčanie sa neodporúča. Prílišné odmastenie formy nie je žiaduce. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje! Odporúčame používať nami ponúkaný sprej na vymazávanie foriem. Formu na pečenie treba vždy vysypať múkou alebo strúhankou! Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky.

Parametry produktu Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml

  • Název: Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml
  • Cena: 59.19 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 905228
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo

Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky