Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake

Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake, 1,4 l

Cena:
54.99 €

Najpredávanejšie Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake, 1,4 l od populárnej značky Nordic Ware - tento produkt máte na dosah ruky pri likvidácii skladu za neprekonateľných 54.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 11172882486
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Najpredávanejšie Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake, 1,4 l od populárneho výrobcu Nordic Ware - tento artikel musíte mať pri časovo obmedzenej akcii za 54.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

K Vianociam neodmysliteľne patria rozprávky, kakao a obrovská hora sladkostí. Upečte niečo, čo vianočnú náladu ešte podporí a užite si tie obdivné pohľady pri servírovaní!

Vďaka forme z liateho hliníka vyčaríte vždy dokonalý múčnik s precíznymi detailmi, ktorý bude ako neskutočne dobrý, tak aj neodolateľne krásny.

O formách Nordic Ware:
Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 ° C, než je uvedené v receptoch. Pre čo najkvalitnejší výsledok odporúčame pečenie hutnejších ciest (maslových, trených, kysnutých), ktoré dajú vyniknúť všetkým detailom formy. Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Prílišné namáčanie sa neodporúča, nepoužívajte kovové predmety či drôtenky. Pre odstránenie odolnejších usadenín cesta použite mäkkú kefku. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje. Odporúčame formu vymazávať rozpusteným maslom a vysypať polohrubou múkou. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu.

Ikonické bábovky Nordic Ware, ktoré dobyli svet
Znie to ako rozprávka alebo Americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami Nordic Ware. Firmu založil mladý pár so škandinávskymi korenmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne . Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárskej súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať zákazníkom formy na pečenie z liateho hliníka, ktoré prežijú generácie a výsledok bude vždy dokonalý

Parametry produktu Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake, 1,4 l

  • Název: Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake, 1,4 l
  • Cena: 54.99 EUR
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Kód zboží: 679266
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake

Forma na pečenie v striebornej farbe Nordic Ware Snowflake, 1,4 l

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky