Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying

Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying, ø 26 cm

Cena:
26.00 €

Veľmi obľúbený produkt Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying, ø 26 cm pochádzajúce od značky Snips - tento hit môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 26.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8001136901058
Do obchodu

Popis

Snips

Neodoláte: Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying, ø 26 cm čo nám dodáva Snips - tento hit zoženiete za jedinečnú cenu 26.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Predstavujeme vám špeciálnu formu na varenie dokonca aj tých najzložitejších receptov do mikrovlnnej rúry. Je rovnako efektívna, ako keby ste varili v tradičnej rúre, ale za podstatne menej času. Môžete pripravovať kotlety, vyprážané potraviny a pizzu s vynikajúcimi zdravými výsledkami.

Táto forma od Snips je vyrábaná v Taliansku zo špeciálneho materiálu s nepriľnavým poťahom, ktorý dosahuje vysoké teploty v priebehu niekoľkých minút a umožňuje varenie v úplnom bezpečí. Na spodnej časti formy je silikónový poťah, vďaka ktorému vám forma nikam neutečie.

Parametry produktu Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying, ø 26 cm

  • Název: Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying, ø 26 cm
  • Cena: 26.00 EUR
  • Výrobce: Snips
  • Kód zboží: 1201364
Pozrite si všetky produkty značky
Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying

Forma na varenie pokrmov v mikrovlnke Snips Crispy Plate Frying, ø 26 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky