Hlavolam RecentToys Brainstring advanced RecentToys

Hlavolam RecentToys Brainstring advanced

Cena:
20.00 €

V zľave je Hlavolam RecentToys Brainstring advanced s pečaťou kvality RecentToys - tento tovar si môžete kúpiť s úžasnou cenovkou 20.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8717278850221
Do obchodu

Popis

RecentToys

Poctivý výrobok, Hlavolam RecentToys Brainstring advanced od známeho výrobcu RecentToys - tento produkt dodávame za úžasnú cenu 20.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj vhodným darčekom pre všetkých milovníkov zákerností. Hlavolamy sú skvelé aj pre psychiku, pomáhajú relaxovať a podporujú logické myslenie a trpezlivosť. Potrápte svoje mozgové závity a rozcvičte si prsty, zábava začína!

Rozmotajte povrázky vnútri zábavného 3D hlavolamu! Pomocou gombíkov ľubovoľne presuňte 12 elastických povrázkov vnútri priehľadného osemuholníka. Cieľom hry je mať na každej strane gombíky iba jednej farby a vnútri hlavolamu vám nesmie vzniknúť žiadny uzol a ani sa nesmú prekrížiť povrázky.

Parametry produktu Hlavolam RecentToys Brainstring advanced

  • Název: Hlavolam RecentToys Brainstring advanced
  • Cena: 20.00 EUR
  • Výrobce: RecentToys
  • Kód zboží: 1035530
Pozrite si všetky produkty značky
Hlavolam RecentToys Brainstring advanced RecentToys

Hlavolam RecentToys Brainstring advanced

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky