Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris Tiseco Home Studio

Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris

Cena:
6.90 €

Nie je prečo váhať, Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento hit môžete zaobstarať v bombastické akcii za 6.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 5413255072817
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Spokojnosť prinášajúci Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris od firmy Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zakúpiť takmer zadarmo za 6.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku. Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris

  • Název: Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277726
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris Tiseco Home Studio

Hnedá bavlnená chňapka Tiseco Home Studio Tetris

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky