Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane

Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane, ⌀ 32 cm

Cena:
43.90 €

Jasný hit, Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane, ⌀ 32 cm od top výrobcu Mason Cash - tento tovar si môžete nechať poslať za výhodnú cenu 43.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 743261010097
Do obchodu

Popis

Mason Cash

Prestížny Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane, ⌀ 32 cm od firmy Mason Cash - tento artikel je tu pre vás s unikátnou zľavou za 43.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Mason Cash je anglická značka, ktorej kameninové misy sa vyrábajú už viac ako 200 rokov. A viete, čo je tou najlepšou známkou skvelej kvality a dokonalého tvaru? Že sa dizajn ani materiál týchto skvostov za tú dobu zmenil len úplne minimálne. Stále si tak zachovávajú svoj krásny, ľahko rustikálny tvár a aj materiál, s ktorým sa vám bude cesto pripravovať jedna báseň.

Použitá kamenina je ťažká, takže misa pri miešaní sedí pevne na doske. Zároveň je vysokoodolná a dekoratívny reliéf misy okrem neskutočne milého vzhľadu zabezpečuje aj to, že sa dá misa dobre uchopiť.

Parametry produktu Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane, ⌀ 32 cm

  • Název: Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane, ⌀ 32 cm
  • Cena: 43.90 EUR
  • Výrobce: Mason Cash
  • Kód zboží: 212797
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane

Hnedá kameninová misa Mason Cash Cane, ⌀ 32 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky