Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II Marshall

Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II

Cena:
129.99 €

Hit z katalógu: Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II od výrobcu Marshall - tento produkt máte na dosah ruky za perfektnú cenu 129.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 7340055353960
Do obchodu

Popis

Marshall

Jedinečná ponuka, Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II od popredného výrobcu Marshall - tento artikel nakupujte v hustej akciu za 129.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Neplaťte inde viac než musíte.

Či už vám srdce bije v rytme punku, hip hopu alebo napríklad indie rocku, slúchadlá Marshall vás súdiť nebudú. Naopak! Akýkoľvek žáner lahodí vášmu uchu vám predvedú v tej najlepšej kondícii. Môžete si byť istí, že zážitky pozostávajúce z tónov, hlasov a melódií, ktoré na vás čakajú so štýlovými slúchadlami od Marshall, sa vám zaryjú tak hlboko pod kožu, že sa ich už nikdy nezbavíte.
O značke:

Hudba je srdcom všetkého, čo robíme.

Ako napovedá motto, britská spoločnosť Marshall predstavuje to najlepšie, čo môže vďaka hudbe a nadšeniu pre ten najskvelejší zážitok vzniknúť. Všetko začalo v roku 1962, kedy si Jim Marshall otvoril svoj prvý obchod s hudbou. Po nejakej dobe však zistil, že na trhu chýba naozaj kvalitný zosilňovač. Nezostalo mu teda nič iné, než sa výzvy chopiť a so svojim tímom vymyslieť úplne nový. Takzvaný Number One bol prelomom, ktorý určil smer značky Marshall na ďalšie roky.

Dnes je Marshall jednou z ikon hudobného priemyslu. Zamilovali si ju Jimi Hendrix, Slash, Muse, Justin Timberlake či Lana Del Rey. Ich zosilňovače zdobia pódiá svetových interpretov a slúchadlá nosia ich fanúšikovia. Teraz si zážitok z počúvania hudby vďaka reproduktorom a slúchadlám od Marshall môžete užiť aj vy. ♥

Parametry produktu Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II

  • Název: Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II
  • Cena: 129.99 EUR
  • Výrobce: Marshall
  • Kód zboží: 1212554
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II Marshall

Hnedé bezdrôtové slúchadlá Marshall Minor II

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky