Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio

Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Urobte si radosť: Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo výpredajové akciu za 5.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 5413255108530
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Ponuka pre vás: Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm od originálneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt máte na dosah ruky za takmer veľkoobchodnú cenu 5.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Vy tak neplatíte nič naviac!

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm

  • Název: Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277824
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio

Hnedé prestieranie Tiseco Home Studio, 45 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky