Hnedo-modrá komoda Teulat Valley

Hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Cena:
777.00 €

Veľmi žiadaný produkt, Hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm od obľúbeného výrobcu Teulat - tento tovar si môžete nechať poslať za výhodnú cenu 777.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8435178376756
Do obchodu

Popis

Teulat

Dnes sme vybrali: Hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm s pečaťou kvality Teulat - tento produkt predávame za vynikajúcu cenu 777.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor orechového dreva pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsku hravosť.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

  • Název: Hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm
  • Cena: 777.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329528
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedo-modrá komoda Teulat Valley

Hnedo-modrá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky