Hnedo-sivá komoda Teulat Valley

Hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Cena:
777.00 €

Príjemné pocity nadväzujúci Hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm od top výrobcu Teulat - tento tovar si môžete nechať dodať v sezónne zľave za 777.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8435178375155
Do obchodu

Popis

Teulat

Váš obľúbený produkt, Hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm s osvedčenou značkou Teulat - tento artikel musíte mať v perfektnej akcii za 777.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Vy tak neplatíte nič naviac!

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor orechového dreva pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsku hravosť.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

  • Název: Hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm
  • Cena: 777.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329530
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedo-sivá komoda Teulat Valley

Hnedo-sivá komoda Teulat Valley, šírka 150 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky