Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley Teulat

Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley

Cena:
628.00 €

Akostný Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley od producenta Teulat - tento tovar si môžete nechať doručiť extra výhodne za 628.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8435178375186
Do obchodu

Popis

Teulat

V akcii je práve teraz Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley čo odoberáme od výrobcu Teulat - tento artikel odporúčame výhodne za 628.00 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. No a to sa jednoducho oplatí.

Milujete klasický nábytok, ale radi si svoj interiér okoreníte aj niečím odvážnejším? Kolekcia Valley v sebe snúbi oba prvky. Dekor orechového dreva pôsobí elegantne a farebné detaily dodávajú kúsok hravosti.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley

  • Název: Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley
  • Cena: 628.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329522
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley Teulat

Hnedo-sivá skrinka Teulat Valley

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky