Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica

Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica, 58 × 190 cm

Cena:
42.00 €

Poctivý výrobok, Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica, 58 × 190 cm s pečaťou kvality Floorita - tento artikel je v túto chvíľu s výnimočnou zľavou za 42.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8056590427378
Do obchodu

Popis

Floorita

Jedinečná ponuka, Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica, 58 × 190 cm s akostnou značkou Floorita - tento artikel musíte mať v perfektnej akcii za 42.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Koberce od talianskej značky Webtappeti vás očaria svojimi pôvabnými motívmi, nenechajte sa ale zmiasť ich romantickým vzhľadom. Tieto doplnky totiž znesú aj náročné záťažové podmienky.

Koberec je vyrobený zo zmesi polyesterovej a bavlnenej ženilky, vďaka čomu toho veľa vydrží. Hodí sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako trebárs kuchyňa (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Rovnako tak ho môžete dať pod konferenčný stolík, k pohovke alebo napríklad k posteli.

Motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica, 58 × 190 cm

  • Název: Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica, 58 × 190 cm
  • Cena: 42.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 1065722
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica

Hnedo-zelený behúň Floorita Aromatica, 58 × 190 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky