Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai

Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai, 58 × 80 cm

Cena:
21.00 €

Vynikajúci Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai, 58 × 80 cm obľúbenej značky Floorita - tento artikel odporúčame v neopakovateľnej akcii za 21.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8056590427347
Do obchodu

Popis

Floorita

Nie je prečo váhať, Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai, 58 × 80 cm od kvalitnej značky Floorita - tento hit zoženiete v jedinečnej akcii za 21.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Koberce od talianskej značky Webtappeti vás očaria svojimi pôvabnými motívmi, nenechajte sa ale zmiasť ich romantickým vzhľadom. Tieto doplnky totiž znesú aj náročné záťažové podmienky.

Koberec je vyrobený zo zmesi polyesterovej a bavlnenej ženilky, vďaka čomu toho veľa vydrží. Hodí sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako trebárs kuchyňa (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Rovnako tak ho môžete dať pod konferenčný stolík, k pohovke alebo napríklad k posteli.

Motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai, 58 × 80 cm

  • Název: Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai, 58 × 80 cm
  • Cena: 21.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 1065716
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai

Hnedo-zelený behúň Floorita Aromaticai, 58 × 80 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky