Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto

Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 50 × 80 cm

Cena:
12.00 €

V akcii je práve teraz Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 50 × 80 cm pochádzajúce od značky Vitaus - tento produkt máte za pár kliknutí za jedinečnú cenu 12.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8698987509528
Do obchodu

Popis

Vitaus

Prvotriedný Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 50 × 80 cm s akostnou značkou Vitaus - tento produkt kúpite výhodne za 12.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Koberec, ktorý je vysokoodolný, možno ho prať na 30 °C, je protišmykový, a ešte k tomu nápaditý? Takúto kombináciu je ťažké nájsť, ale značka Vitaus to vie!

Koberce tejto značky sú vyrobené z mikrovlákien polyamidu, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako trebárs kuchyňa (hneď pri kuchynskej linke, aby ste mali nohy v teple) alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 50 × 80 cm

  • Název: Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 50 × 80 cm
  • Cena: 12.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • Kód zboží: 974232
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto

Hnedobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 50 × 80 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky