Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray

Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 45 cm

Cena:
30.90 €

Hit z katalógu: Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 45 cm s trendy značkou Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať s VIP zľavou pre každého za 30.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 5413255058224
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Limitovaná edícia produktu Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 45 cm populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel nakupujte v sezónne zľave za 30.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Zamilujte sa do hebučkých kúskov a spríjemnite si leňošenie. Poťahy na vankúšiky Tiseco Home Studio doplnia celkové pôsobenie interiéru, zútulnia pohovku a dajú sa medzi sebou perfektne kombinovať.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 45 cm

  • Název: Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 45 cm
  • Cena: 30.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 947184
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray

Hnedočervený poťah na vankúš Tiseco Home Studio Chambray, 45 × 45 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky