Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes

Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Vaše možnosti obohacujúce Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm od firmy Tiseco Home Studio - tento hit môžete zaobstarať za takmer veľkoobchodnú cenu 3.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 5413255091092
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

No a toto chcete: Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás vo výpredajové akciu za 3.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

  • Název: Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277894
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes

Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Cubes, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky