Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval

Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm od známej značky Tiseco Home Studio - tento hit ľahko nájdete pri práve prebiehajúcej akcii za 5.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 5413255108578
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm od popredného výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo výhodnej akcii za 5.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

  • Název: Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277846
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval

Hnedosivé prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky