Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 135 × 240 cm

Cena:
60.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 135 × 240 cm kvalitné značky Tiseco Home Studio - tento produkt kúpite vo výpredajové akciu za 60.90 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 5413255085558
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Limitovaná edícia produktu Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 135 × 240 cm od značky Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať poslať vo zľavové akciu za 60.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Na patrične prestretý stôl patrí obrus. Tento je vyrobený prevažne z ľanu, je teda ideálnym doplnkom do domácnosti, ktorá vyznáva prírodné materiály a minimalistický dizajn.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 135 × 240 cm

  • Název: Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 135 × 240 cm
  • Cena: 60.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277642
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio

Hnedosivý obrus s prímesou ľanu Tiseco Home Studio, 135 × 240 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky