Hnedý behúň Floorita Maple Marrone

Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 140 cm

Cena:
30.00 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 140 cm čo nám vyrába Floorita - tento artikel je v túto chvíľu za skvelú cenu 30.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Produkt osvedčený zákazníkmi, Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 140 cm od značky Floorita - tento artikel odporúčame za takmer veľkoobchodnú cenu 30.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Urobte si radosť.

Koberec, ktorý je vysoko odolný, je možné ho prať na 30 °C, je protišmykový a ešte k tomu nápaditý? Takú kombináciu len tak ľahko nenájdete, ale talianska značka Webtapetti to dokázala! Ich koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnenej ženilky, vďaka čomu sú veľmi odolné. Hodia sa preto aj na miesta, ktoré sú veľmi zaťažované, napríklad kuchyne alebo chodba. Zároveň ich však môžete dať pod menší stolík, pohovku alebo napríklad k posteli. Motív je na koberec vytlačený pomocou vysokokvalitnej digitálnej fototlače.

Parametry produktu Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 140 cm

  • Název: Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 140 cm
  • Cena: 30.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 210699
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedý behúň Floorita Maple Marrone

Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 140 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky