Hnedý behúň Floorita Maple Marrone

Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 280 cm

Cena:
52.00 €

Top produkt, Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 280 cm s preslávenou značkou Floorita - tento artikel objednávajte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 52.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Urobte si radosť: Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 280 cm značky Floorita - tento produkt ponúkame za perfektnú cenu 52.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať kľudne hneď ku kuchynskej linke? Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protiskluzavé a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie! Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 280 cm

  • Název: Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 280 cm
  • Cena: 52.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 324960
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedý behúň Floorita Maple Marrone

Hnedý behúň Floorita Maple Marrone, 55 × 280 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky