Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone

Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone, 55 × 240 cm

Cena:
44.00 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone, 55 × 240 cm od známej značky Floorita - tento produkt posielame v hustej akciu za 44.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Floorita

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone, 55 × 240 cm s trendy značkou Floorita - tento produkt dodávame výhodne za 44.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Neplaťte inde viac než musíte.

Čo keď vám povieme, že existuje koberec, ktorý toho veľa vydrží, a tak si ho môžete dať kľudne hneď ku kuchynskej linke? Talianske koberce Webtapetti toto dokážu. Sú vysoko odolné, dajú sa prať na 30 °C, sú protiskluzavé a ešte k tomu nápadité. Takú kombináciu ťažko nájsť, ale talianska značka Webtapetti to vie! Jej koberce sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnené ženilky, vďaka čomu toho veľa vydržia. Hodia sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou ako kuchyne alebo chodba. Ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli.

Parametry produktu Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone, 55 × 240 cm

  • Název: Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone, 55 × 240 cm
  • Cena: 44.00 EUR
  • Výrobce: Floorita
  • Kód zboží: 324958
Pozrite si všetky produkty značky
Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone

Hnedý behúň FlooritaMaple Marrone, 55 × 240 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky