Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic CHPO

Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic

Cena:
90.99 €

Perfektný Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic od kvalitného výrobcu CHPO - tento produkt dodávame po zlacnenie za 90.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 7340089103197
Do obchodu

Popis

CHPO

Kvalitný Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic populárneho výrobcu CHPO - tento produkt kúpite za vynikajúcu cenu 90.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Model inšpirovaný klasickými vintage hodinkami. Ich dizajn je jednoduchý, ale rozhodne nie nudný, preto sa hodia na všetky príležitosti. Môžete si ich vziať na svadbu, na pracovný pohovor aj na tú najdivokejšiu párty.

CHPO je švédska značka s poslaním vyrábať hodinky a slnečné okuliare pre každú príležitosť, pre všetkých bez rozdielu a v takej cene, aby si ich každý mohol dovoliť. Nezáleží na tom, či ste muž, alebo žena, ako sa obliekate alebo odkiaľ pochádzate. CHPO je naozaj pre všetkých. Inšpiráciu berie v skateboardingu, hudbe a umení. A pretože jej nie sú ľahostajné spoločenské problémy, podporuje najrôznejšie neziskové a charitatívne organizácie. S CHPO budete nielen vyzerať štýlovo, ale podporíte aj dobrú vec.

Parametry produktu Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic

  • Název: Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic
  • Cena: 90.99 EUR
  • Výrobce: CHPO
  • Kód zboží: 952218
Pozrite si všetky produkty značky
Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic CHPO

Hodinky s čiernym remienkom z plátna a vegánskej kože a ciferníkom v zlatej farbe CHPO Rawiya Classic

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky