Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic CHPO

Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic

Cena:
90.99 €

V akcii je len tu Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic pochádzajúce od značky CHPO - tento hit môžete zaobstarať výhodne za 90.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 7340089103180
Do obchodu

Popis

CHPO

No a toto chcete: Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic čo nám dodáva CHPO - tento tovar si môžete zaobstarať s neuveriteľnou zľavou za 90.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Model inšpirovaný klasickými vintage hodinkami. Ich dizajn je jednoduchý, ale rozhodne nie nudný, preto sa hodia na všetky príležitosti. Môžete si ich vziať na svadbu, na pracovný pohovor aj na tú najdivokejšiu párty.

CHPO je švédska značka s poslaním vyrábať hodinky a slnečné okuliare pre každú príležitosť, pre všetkých bez rozdielu a v takej cene, aby si ich každý mohol dovoliť. Nezáleží na tom, či ste muž, alebo žena, ako sa obliekate alebo odkiaľ pochádzate. CHPO je naozaj pre všetkých. Inšpiráciu berie v skateboardingu, hudbe a umení. A pretože jej nie sú ľahostajné spoločenské problémy, podporuje najrôznejšie neziskové a charitatívne organizácie. S CHPO budete nielen vyzerať štýlovo, ale podporíte aj dobrú vec.

Parametry produktu Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic

  • Název: Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic
  • Cena: 90.99 EUR
  • Výrobce: CHPO
  • Kód zboží: 952216
Pozrite si všetky produkty značky
Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic CHPO

Hodinky s námorníckymodrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky