Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya CHPO

Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya

Cena:
90.99 €

Vaše možnosti obohacujúce Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya čo berieme od značky CHPO - tento artikel objednávajte za výhodnú cenu 90.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 7340089103173
Do obchodu

Popis

CHPO

Radosť prinášajúci Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya od značky CHPO - tento produkt kúpite s výnimočnou zľavou za 90.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Model inšpirovaný klasickými vintage hodinkami . Ich dizajn je jednoduchý, ale rozhodne nie nudný, preto sa hodia na všetky príležitosti. Môžete si ich vziať na svadbu, na pracovný pohovor aj na tú najdivokejšiu párty.

CHPO je švédska značka s poslaním vyrábať hodinky a slnečné okuliare pre každú príležitosť , pre všetkých bez rozdielu a v takej cene, aby si ich každý mohol dovoliť . Nezáleží na tom, či ste muž, alebo žena, ako sa obliekate alebo odkiaľ pochádzate. CHPO je naozaj pre všetkých. Inšpiráciu berie vo skateboardingu, hudbe a umení. A pretože jej nie sú ľahostajné spoločenské problémy, podporuje najrôznejšie neziskové a charitatívne organizácie . S CHPO budete nielen vyzerať štýlovo, ale podporíte aj dobrú vec.

Parametry produktu Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya

  • Název: Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya
  • Cena: 90.99 EUR
  • Výrobce: CHPO
  • Kód zboží: 952214
Pozrite si všetky produkty značky
Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya CHPO

Hodinky v striebornej farbe CHPO Rawiya

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky